شما هم نظر بدهید
بازخورد و نظر زبان‌آموزان از دو جنبه بسیار با اهمیت و ارزشمند است؛ مدرسی که به نظرهای زبان‌آموزان خود توجه دارد، همواره سعی می‌کند تا روش تدریس خود را بهبود ببخشد و با مطالعه شیوه‌های مدرن و به‌روز آموزش زبان، سطح دانش خود را ارتقاء دهد. از طرفی، زبان‌آموزان این فرصت و امکان را خواهند داشت که با مطالعه و مرور نظر زبان‌آموزان دیگر با شیوه تدریس و رویکرد رفتاری و اخلاقی مدرس آشنا شوند.
این بازخورد برای من بسیار گرانبها و مغتنم است و توصیه‌ی حرفه‌ای بنده به شما زبان‌آموز گرامی این است که برای انتخاب بنده به‌عنوان مدرس خود حتما در ابتدا از نظر زبان‌آموزان‌ام مطلع شوید. همچنین، شما زبان‌آموز ارجمندی که تجربه حضور در کلاس‌هایم را داشته‌اید می‌توانید با ثبت نظر ارزشمند خود یاری‌رسان بنده و دیگر زبان‌آموزان عزیز باشید.
به نظر من آقاى پدرام هاشمى نسب معلم زبان ما داراى تسلط در آموزش و اخلاق متواضع و همكارى با زبان‌آموزان در همه اوقات را دارند.
بنظر من پدرام هاشمی نسب بسیار مهربان و یک معلم بسیار عالی و دوست‌داشتنی است.
به نظر من استاد پدرام هاشمی نسب درجه یک و فوق العاده استادیه که دیدم و من خیلی چیزا از ایشون یاد گرفتم و خوشحالم که به عنوان شاگرد کنارشون بودم و چیزایی یاد گرفتم که خیلی‌ها به اون توجه ندارند ولی ایشون با دقت به همه مسائل میپردازد و یادگیری هنرجوها برایشان مهم است این مزیتی است که ایشون را خاص و متمایز کرده همچین شخصی واقعا نایاب و ارزشمند است و من قدردان شما هستم استاد بهترینید و خیلی دوستون دارم.
به نظر من پدرام هاشمی نسب یکی از بهترین استادان هستند و بسیار عالی تدریس مینمایند . و از زمانی که جناب آقای پدرام هاشمی نسب معلم زبان من هستند ، من علاقه‌ام نسبت به زبان انگلیسی خیلی بیشتر شده.
به نظر من جناب هاشمى نسب استاد توانايى در تدريس ميباشند.
به نظر من پدرام هاشمی نسب کسی هستش که واقعا عاشق شغلشه و از اون لذت میبره و این رو میشه از هیجان و تلاشش برای یادگیری زبان‌آموزاش توی کلاس حس کرد.
به نظر من آقای پدرام هاشمی نسب استادی باحوصله و صبور هستن.
به نظر من پدرام هاشمی نسب استادی بسيار عالی هستند. مخصوصا اينكه در زمان نيم ترم با بچه‌ها كنار ميايند و اينكه تمام تلاششونو ميكنن كه زبان انگليسی رو به نحو احسن ياد بدن.
به نظر من آقای پدرام هاشمی نسب خيلی مسلط به تدريس هستند و نوع تدريسشون خيلی دوستانس، واقعا جزو بهترين كلاس‌هاست.
به نظر من پدرام هاشمی نسب تسلط کاملی در ارائه دروس و دانش بالایی از علم زبان انگلیسی دارد.
بنظر من پدرام هاشمی نسب هم از نظر سواد زبان انگلیسی و هم دانش عملی تدریس و هم اخلاق یکی از بهترین معلم‌های زبان هستن.
بنظر من پدرام هاشمی نسب دارای تسلط کامل به زبان انگلیسی می‌باشد و به خوبی می‌داند زبان را به چه نحوی تدریس کند و چگونه کلاس را مدیریت کند.
به نظر من جناب هاشمی نسب بسیار دلسوز و متعهد و منظم و مسلط در تدریس می‌باشند.
به نظر من پدرام هاشمی نسب دبیری دانا، با تدبیر، صبور و دوست‌داشتنی است.
به نظر من استاد هاشمی نسب با جدیدترین شیوه‌ها آموزش می‌دهند و همیشه به‌روز هستند، امیدوارم همه اساتید مثل ایشون آموزش دهند.
به نظر من پدرام هاشمی نسب در تدريس زبان انگليسی بسيار علاقمند و صبور است.
به نظر من پدرام هاشمی نسب یک تیچر حرفه‌ای، دلسوز و با انرژی مثبت هست، با افکاری قابل تحسین که میتونین از راهنمایی‌های ایشون تو زندگی‌تون هم استفاده کنید.
به نظر من آقای پدرام هاشمی نسب معلمی پویا و مسلط به تدریس زبان انگلیسی هستند.
به نظر من پدرام هاشمی نسب فردی توانمند در تدریس زبان انگلیسی می‌باشد که علاوه بر توانمندی در شیوه تدریس که بسیار کارا می‌باشد از روابط اجتماعی خوبی هم برخوردار می‌باشند که باعث علاقمندی من به زبان انگلیسی شدند و از نظر بار علمی زبان انگلیسی از سطح بالایی برخوردار می باشند.
به نظر من پدرام هاشمی نسب استادی با معلومات و در کنارش دارای سواد انگلیسی بالایی هست. همینطور دارای رفتاری متین و پوشش تمیز و مرتب.
به نظر من پدرام هاشمی نسب معلمی دلسوز و دارای شخصیتی مهربان می‌باشد.
آقای هاشمی نسب استادی متعهد، با‌ حوصله و سختکوش در تدریس زبان انگلیسی میباشد.
به نظر من نظر پدرام هاشمی نسب بهترین مدرس زبان انگلیسی و عالی‌ترین در اخلاق و منش هستند.
به نظر من استاد هاشمی نسب یکی از بهترین‌ها در صبر، تدریس، ادب و علم هستند و کاری می‌کنند که به زبان علاقه‌مند بشیم و با شاگردان خیلی دوستانه برخورد می‌کنند. من که خیلی دوستتون دارم استاد.
جناب هاشمی نسب استاد بسیار مسئولیت‌پذیر، دقیق، با‌ وجدان، وظیفه‌شناس و توانمند در تدریس هستند.
استاد بسیار پرانگیزه و خیرخواه نسبت به زبان‌آموزان خود هستند و دارای تسلط بی‌نظیر در هر دو زبان انگلیسی عمومی و تجاری هستند.
آقای پدرام هاشمی نسب استادی هستند  با سواد و با حوصله که دقت و جدیت ایشون در آموزش باعث میشه انگیزه و علاقه زبان‌آموز برای یادگیری مطالب تقویت بشه و زبان انگلیسی را جزو لاینفک زندگی قرار بده و مدام در حال مطالعه باشه. تا زمانی که شاگرد ایشون بشم هیچوقت فکر نمیکردم زبان انگلیسی انقدر شیرین باشه و من را به چالش بکشه از این بابت از ایشون ممنونم.
من خدمت جناب هاشمی نسب مدتی است آموزش میبینم از نحوه آموزش و تسلطشون و منش رفتاری ایشون لذت میبرم. ایشون رو به دوستای زبان‌آموزم پیشنهاد میکنم.
علاوه بر این که کلاسها از نظم و دیسیپلین خوبی برخوردار است، محتوای کلاسها بسیار کاربردی و شخصی‌سازی شده است تا با تمرکز بر نقاط قوت، ضعفها شناسایی و رفع گردند. که صد البته در هر دوره‌ای این نوع شخصی‌سازی محتوا پیدا نمی‌شود چون زمانبر بوده و نیاز به تلاش بسیار استاد دارد، که قابل تقدیر است.
به نظر من تدریس جناب هاشمی نسب یک تدریس دسته‌‎بندی شده هستش. برای همین خیلی نتیجه‌بخش و مطلوب است.
جناب استاد هاشمی نسب بسیار مسلط به آموزش زبان انگلیسی و کلاس های ایشان پر محتوی و کاربردی و من به شخصه در بازه زمانی کم بیشترین بهره را از آموزش ایشون بردم و بسیار راضی بودم. در یک کلام بهترینند...
استاد هاشمی نسب بسیار صبور، مهربان و پرتلاش هستتد ضمن اینکه با حوصله و درنهایت آرامش و با عشق و علاقه تدریس می‌نمایند به‌نحویکه دانشجو از یادگیری زبان دلسرد و مایوس نمیشود.
محتوای شخصی‌سازی‌شده کلاسها بسیار مفید و کاربردی است. استقبال استاد از استفاده از منابع مختلف و صرف زمان خارج از کلاس جهت مرور مطالب و تمرین‌ها قابل تقدیر می‌باشد. علاقه مدرس عزیز به پیشرفت زبان‌آموز و تلاش جهت استفاده بهینه از زمان نیز از جمله نقات قوت کلاسهای جناب هاشمی نسب هستند.
ایشان یک استاد بسیار حرفه‌ای، با تسلط بالا و همچنین با احساس مسئولیت و وجدان هستند . نهایت تلاششون رو در کلاس برای آموزش و اصلاح اشتباهات دانش‌آموزان به‌کار میگیرند. فایل متن موارد بحث شده رو بعد از کلاس ارسال میکنند که بسیار کمک‌کننده و مفید است. محتوی شخصی‌سازی‌شده‌ی کلاسهای ایشان نیز یکی از مزیت‌هایی هست که بسیار ارزشمند بوده و نیازمند تلاش بسیار زیاد استاد قبل از کلاسهاست.
استادی دلسوز، مشوق، باحوصله و توانمند در تدریس زبان انگلیسی هستند.
استاد هاشمی نسب از معدود اساتیدی هستند که علاوه بر لهجه آمریکایی، به لهجه بریتانیایی هم تسلط کامل دارند و به صورت حرفه‌ای تدریس می‌کنند. من از تدریس ایشان بسیار راضی هستم و از زمان شروع من برای یادگیری زبان انگلیسی، بهترین استاد من بودند.
از نظر من آقای پدرام هاشمی‌ نسب بسیار مسلط، صبور، مهربان و آگاه هستن و خیلی حرفه‌ای زبان رو آموزش میدن. من به‌شخصه از وقتی زبان رو با ایشون شروع کردم انگیزه و علاقه‌ام به یادگیری زبان بیشتر شده...
من خیلی خوشحال هستم که با شما آشنا شدم. هرچند که دیر آشنا شدم ولی باز هم از اینکه آموزش زبانم رو با شما شروع کردم و به امید خدا به پایان می‌رسانم خوشحالم. الان هم با اینکه فقط چند جلسه هست در کلاس شما هستم ولی کلی نکته یاد گرفتم که باعث پیشرفت من شده. باز هم از شما ممنون
از بعد اخلاقی: پدرام عزیز بسیار باحوصله و خونگرم هستند. بسیار با وجدان و دلسوز در تفهیم و انتقال موارد آموزشی حتی با توجه به اتمام ساعت کلاس.
​​​​​​​از بعد کاری: استاد بسیار مسلط هستند و با تشخیص دقیق نقاط ضعف، مطالب و روشهای آموزشی رو ارائه می‌کنند. از مهمترین ویژگی کلاسهای ایشون، انعطاف در انتخاب نوع لهجه (بریتانیایی/امریکایی)، سبک آموزشی و منبع آموزشی هست که ایشون رو کاملا متمایز می‌کنه. همچنین استفاده از پلتفرمهای مختلف آموزشی با توجه به سرعت و نوع اینترنت و سایر محدودیتهای دیگه از مزیتهای کار کردن با ایشون هست.
آقای هاشمی نسب یک استاد بسیار بسیار عالی و واقعا در هر زمینه عالی هستن مخصوصا در زبان و کامپیوتر
استاد علاوه بر اینکه بسیار علمی و با اخلاق هستن از نظر دقت در تصحیح خطاهای گرامری و تلفظی و ...در حین صحبت فوق العاده هستن👌🏻من یه ماک دادم با اینکه اصلا تمرین نکرده بودم و فقط سر کلاس با استاد تمرین داشتم نمره اسپیکینگ ۶ آوردم.
باتشکر از جناب آقای پدرام هاشمی نسب بابت تدریس عالی و همچنین اخلاق و رفتار متین و صبورشان.
آقای هاشمی نسب دلسوزترین، دقیق‌ترین و کاربلدترین استادی هستن که بنده افتخار شاگردی ایشونو داشته و دارم. اگر دوست دارید واقعا زبان یاد بگیرید و اگر دنبال استاد حرفه‌ای هستید، با اطمینان کامل ایشونو انتخاب کنید.

ارسال نظر

ثبت نظر شما با موفقیت انجام شد.

فرم ثبت نظر درباره Pedram English
«Whatsapp» ارسال عکس به
برای ارسال عکس با کلیک روی دکمه قرمز اقدام کنید.
ارسال عکس